مقالات و معرفی خدمات بیمه ایران

بیمه مسئولیت مدیران رستوران ها ، برای مواقعی کاربردی است که حادثه ای در رستوران به وقوع می پیوندد و باعث وارد آمدن آسیب های جسمی یا بدنی به مشتریان و افراد حاضر در رستوران می گردد. هنگامیکه مسئول بروز حادثه ، مدیر و یا مالک رستوران شناخته می شود و می بایست خسارت های وارده را جبران نماید. در این صورت نمایندگی بیمه ایران - تهران  با صدور بیمه نامه مسئولیت حرفه ای مدیران رستوران ها ، متعهد می گردد در مواقع بروز خسارت های اینچنینی ، از طریق بیمه مسئولیت ایران و از طرف  مالکان و مدیران رستوران ها ، خسارت های وارده به زیان دیدگان را جبران نمایند.

بیمه مسئولیت مدیران رستوران ها

 

شرایط ، تعهدات و خسارات تحت پوشش بیمه مسئولیت مدیران رستوران ها

ادامه مطلب ...

 

مقالات مفید

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اسفند 1397 ساعت 14:4 توسط parham mirzaee بدون نظر

بیمه مدیران استراحتگاه های ساحلی ، از زیرشاخه های بیمه مسئولیت حرفه ای می باشد. این بیمه نامه پوشش خطرات و حوادث ناشی از مسئولیت مدیران استراحتگاه های ساحلی  ، در برابر استفاده کنندگان از استراحتگاه می باشد. همانند دیگر بیمه نامه های بیمه مسئولیت ایران ، این بیمه نامه نیز درجهت تحت پوشش قرار دادن مسئولیت مدنی مدیران استراحتگاه ها  در قبال استفاده کنندگان و یا افراد حاضر در استراحتگاه های ساحلی ارائه می گردد. یعنی اگر حادثه ای در استراحتگاه های ساحلی رخ دهد که منجر به وارد آمدن صدمات و خسارات جسمی به افراد حاضر در استراحتگاه شود ، و مشخص شود مسئول بروز این حادثه ، به هر دلیلی  مدیر استراحتگاه ساحلی بوده است. وی موظف است که خسارات را از طریق پرداخت هزینه های پزشکی یا با پرداخت غرامات تعیین شده توسط مراجع قضایی به آسیب دیدگان ، جبران نماید.

اگر مدیر استراحتگاه ساحلی از پیشتر اقدام به خریداری بیمه مدیران استراحتگاه های ساحلی کرده باشد. در چنین شرایطی و در هنگام بروز حادثه ، شرکت بیمه مطابق با مفاد قرارداد بیمه نامه ، از طرف مدیر استراحتگاه اقدام به جبران خسارت های وارده به افراد زیان دیده می نماید. اما این به شرطی است که مسئولیت مدیر استراحتگاه در بروز حادثه برای شرکت بیمه محرز باشد.

بیمه مدیران استراحتگاه های ساحلی

 

استثنائات در بیمه نامه مسئولیت مدیران استراحتگاه های ساحلی

خسارت های ناشی از حوادثی که در فهرست زیر آمده اند ، تحت پوشش بیمه مدیران استراحتگاه های ساحلی قرار نمی گیرد. و نمایندگی بیمه ایران - تهران هیچ گونه تعهدی نسبت به جبران خسارتهای وارده نخواهد داشت.

  • خسارت های ناشی از حوادث نزاع و درگیری ، جنگ ، شورش و از این قبیل موارد
  • خسارت های ناشی از خطرات استخر و سونا
  • خسارت های ناشی از خطرات مجموعه ورزشی استراحتگاه ساحلی
  • خسارت های ناشی از مسمویت غذایی

نمایندگی بیمه ایران - تهران  ارائه دهنده کلیه خدمات بیمه ای برای تمامی بیمه نامه های بیمه ایران می باشد. متقاضیان در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از خدمات بیمه نامه ها ، از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران اقدام نمایند.

 

مقالات مهم

 

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اسفند 1397 ساعت 14:3 توسط parham mirzaee بدون نظر

بیمه مدیران واحدهای اقامتی ، یکی دیگر از انواع  زیر شاخه های بیمه مسئولیت ایران است . این بیمه نامه ، به منظور جبران خسارت های جانی و مالی وارده به مسافرین ، در اثر وقوع حوادث ناشی از مسئولیت مدنی مدیران واحدهای اقامتی مانند هتلها ، مهمانسراها و متلها صادر می گردد. بنابراین با توجه به مفاد و مقررات بیمه مدیران واحدهای اقامتی ، اگر به دلیل  خطا ، سهل انگاری ، قصور و اشتباه در مدیریت واحدهای اقامتی ، خسارتی جانی یا مالی متوجه مسافرین گردد، و براساس مستندات و مدارک برای شرکت بیمه محرز گردد که خسارت های وارده تحت مسئولیت مدیریت آن مجموعه بوده است ، شرکت بیمه از طرف بیمه گزار به جبران خسارت های وارده خواهد پرداخت.

 

بیمه مدیران واحدهای اقامتی

 

تعهدات و خسارات تحت پوشش بیمه نامه مدیران واحدهای اقامتی

 

ادامه مطلب...

 

لینک مفید

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اسفند 1397 ساعت 14:2 توسط parham mirzaee بدون نظر

بیمه مسئولیت حرفه ای دامپزشکان ، یکی دیگر از انواع بیمه مسئولیت ایران است . که به موجب این بیمه نامه ، خسارت های وارده به اشخاص ثالث ، ناشی از انجام امور دامپزشکی جبران می گردد. این امر در شرایطی صورت می گیرد که مسئولیت دامپزشک ، در وقوع حادثه برای شرکت بیمه محرز باشد.

همچنین تنها دامپزشکانی می توانند تحت پوشش بیمه مسئولیت حرفه ای دامپزشکان قرار بگیرند که دارای مجوز فعالیت و مدرک معتبر در رشته دامپزشکی می باشند.

بیمه مسئولیت حرفه ای دامپزشکان

 

این یعنی اگر به علت اشتباه ، خطا ، غفلت یا قصور دامپزشک ( بیمه گزار ) در هر یک از فرآیند تشخیص ، معالجه ، عملهای جراحی و در کل در حین انجام وظایف دامپزشکی که منجر به تلف شدن و یا صدمه دیدن دام  یا حیوان خانگی شود ، دامپزشک مسئول بوده و می بایست خساراتی وارده به صاحب دام را جبران نماید. اگر دامپزشک از قبل اقدام به خریداری بیمه مسئولیت حرفه ای دامپزشکان کرده باشد. می تواند از طریق این بیمه نامه نسبت به جبران خسارت اقدام نماید.

بنابراین خوب است که دامپزشکان محترم این بیمه نامه را تهیه نمایند ، تا بتوانند حرفه و تخصص خود را در مقابل ادعاهای احتمالی و سو تفاهم های مالکان و صاحبان دام ها بیمه نمایند. و یا در صورت اشتباه غیر عمدی در تشخیص و معالجات دام ها و حیوانات ، این امکان برایشان فراهم باشد تا خسارات وارده را  از طریق بیمه مسئولیت حرفه ای دامپزشکان ، به صاحب حیوان و یا دام پرداخت نمایند.

 

متقاضیان محترم کلیه انواع بیمه نامه های بیمه ایران ، می توانند جهت بهره مندی از خدمات بیمه ایران شامل استعلام ، تمدید و یا خرید بیمه نامه ها ، در تمامی مناطق تهران ، با تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری از طریق نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران  ، نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران و نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران اقدام نمایند.

 --------------------------------------------------------------------------------------

مقالات پر بازدید

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

+ نوشته شده در پنج شنبه نهم اسفند 1397 ساعت 12:56 توسط parham mirzaee بدون نظر

 

مقالات برگزیده این هفته

 

بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران

نمایندگی بیمه ایران تهران

 بیمه ثالث ایران

 بیمه مسئولیت ایران

بیمه آتش سوزی ایران

بیمه عمر ایران

نمایندگی بیمه ایران شمال تهران

نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران،

نمایندگی بیمه ایران تهران غرب،

نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

+ نوشته شده در چهارشنبه هشتم اسفند 1397 ساعت 2:56 توسط parham mirzaee بدون نظر