مقالات و معرفی خدمات بیمه ایران

بیمه ازدواج ، امروزه با توجه به تورم و افزایش سرسام آور قیمت ها ، نگرانی خانواده ها در خصوص تأمین هزینه های مربوط به تهیه مسکن و لوازم خانه روز به روز بیشتر می شود. در این خصوص نمایندگی بیمه ایران - تهران  با ارائه بیمه ازدواج ، سعی بر این داشته تا از نگرانی خانواده ها و جوانان در مورد تأمین هزینه های ازدواج بکاهد.

 

بیمه ازدواج

 

پوشش های بیمه ازدواج

شاید این سئوال برای شما مطرح باشد که بیمه ازدواج کدام هزینه های مربوط به ازدواج جوانان را تحت پوشش قرار می دهد؟ پاسخ این پرسش به قرار فهرست زیر می باشد.

♦  کمک هزینه جهت تهیه جهیزیه

♦  کمک هزینه جهت دوره های مشاوره قبل از ازدواج

♦  کمک هزینه تأمین مسکن

♦  کمک هزینه برگزاری مراسم عقد و عروسی

♦  کمک هزینه تولد اولین فرزند

♦  کمک هزینه کنسلینگ مراسم عقد و عروسی به علت حوادث

♦  کمک هزینه پرداخت مهریه

بیمه ازدواج

شرایط و مزایای بیمه ازدواج

بیمه ازدواج نیز همانند دیگر بیمه نامه های بیمه ایران دارای شرایط و مزایای مختلفی می باشد که این شرایط عبارتند از :

 • سن بیمه گزار : از بدو تولد تا سن 35 سال
 • روش پرداخت حق بیمه : حق بیمه با توجه به موافقت طرفین می تواند بصورت یکجا و یا اقساط ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و یا سالانه پرداخت گردد.
 • مدت قرارداد بیمه نامه : حداقل 5 سال و حداکثر تا رسیدن بیمه گزار به سن 40 سالگی
 • ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه فوت : 0 تا 20 درصد سالانه به انتخاب بیمه گزار
 • سرمایه فوت بیمه گزار : حداقل 10،000،000 ریال و حداکثر 200،000،000 ریال
 • مزایای بیمه ازدواج : هزینه های مختلف مربوط به ازدواج عبارتنداز :

                ◊  کمک هزینه مشاوره ازدواج حداکثر تا سقف 30 درصد

               ◊  کمک هزینه برگزاری مراسم ازدواج حداکثر تا سقف 80 درصد

               ◊  کمک هزینه تهیه مسکن یا جهیزیه حداکثر تا سقف 80 درصد

               ◊  جبران هزینه های ناشی از لغو ناگهانی مراسم ازدواج حداکثر تا سقف 20 درصد

               ◊  کمک هزینه پرداخت مهریه حداکثر تا سقف 90 درصد

               ◊  کمک هزینه تولد نخستین فرزند حداکثر تا میزان 20 درصد

 • دوره انتظار : دوره انتظار برای استفاده از هر کدام از مزایای فوق ، 5 سال می باشد.
 • شرط استفاده از بیمه نامه : استفاده از مزایای بیمه ازدواج در صورت ارائه مستندات مثبته ، امکان پذیر خواهد بود.
 • تغییر جدول پیوست در صورت استفاده از بیمه نامه : در صورت استفاده بیمه گزار از هریک از مزایای بیمه نامه ، جدول پیوست بیمه نامه تغییر یافته و پس از تأیید توسط کارشناسان شرکت بیمه ، جدول جدید به بیمه گزار ارائه می گردد.
 • کمک هزینه کنسل شدن مراسم ازدواج : کمک هزینه جهت کنسلی ناگهانی مراسم ازدواج بر اثر وقوع حادثه ای ، با ارائه مدارک لازم مربوطه به نمایندگی بیمه ایران - تهران  ، قابل پرداخت به بیمه گزار می باشد.
 • کمک هزینه مشاوره قبل از ازدواج : پرداخت کمک هزینه مشاوره قبل ازدواج برای افراد بالای 15 سال سن

متقاضیان محترم بیمه ازدواج و دیگر بیمه نامه های بیمه ایران درتمام مناطق تهران ، می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای بیمه ایران از قبیل  مشاوره ، استعلام نرخ بیمه ، خرید و یا تمدید بیمه نامه خود از طریق هر یک از نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران ، نمایندگی بیمه ایران شمال تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران اقدامات لازم را به انجام رسانند.

 

 

مقالات پر بازدید:

* بیمه بدنه

* بیمه بدنه ایران

* بیمه ثالث ایران

* بیمه مسئولیت ایران

* بیمه عمر ایران

* بیمه آتش سوزی ایران

* نمایندگی بیمه ایران تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

+ نوشته شده در سه شنبه چهاردهم خرداد 1398 ساعت 20:36 توسط parham mirzaee بدون نظر

بیمه اتکایی ، نوعی بیمه است. شرکت بیمه در این بیمه نامه ، با وجود اینکه ، خود بیمه گر بیمه نامه های مختلف است ، خود را نزد شرکت بیمه دیگری در مقابل خسارت های احتمالی که ممکن است به بیمه نامه ها وارد آید ، بیمه می‌کند. به موجب این بیمه نامه ، در صورت ناتوانی شرکت بیمه اولیه ( واگذارنده ) در انجام تعهدات خود نسبت به جبران خسارت های وارده به بیمه گزار با هزینه بالا ( به دلایل مختلف مانند ورشکستگی و ... ) ، بیمه گر پذیرنده ( اتکایی ) با توجه به شرایط مندرج در قرارداد بیمه اتکایی ، مستقیماً خود خسارت های وارده به بیمه گزار را جبران می نماید.

شرکت بیمه ایران در خصوص بیمه اتکایی با شرکت های بیمه  ( بیمه گران ) معتبر بین المللی ، مانند شرکت های بیمه مونیخ ری ، سندیکایهای لویدز ، آکسا ، زوریخ اینشورنس ، اسکور ، مفری ، آلیانز ، پاریس ری ، اینفراشور ، مالزین ری ، کرین ری ، هانور ری ، جی آی سی ، آی جی آی ، تراست و غیره همکاری می نماید.

بیمه اتکایی

 

تفاوت بیمه نامه اتکایی با بیمه نامه های دیگر

قرار داد بیمه نامه های اتکایی به دو دلیل با دیگر بیمه نامه های بیمه ایران متفاوت است .

 1.  در بیمه نامه های معمولی  ( مانند :  بیمه مسئولیت ایران ، بیمه بدنه ایران ، بیمه آتش سوزی ایران ، بیمه ثالث ایران و ... ) ، قرارداد بیمه ، معمولاً بین شرکت بیمه ( بیمه گر ) و یک فرد ، واحد تجاری صنعتی و یا یک واحد دولتی به عنوان بیمه گزار انعقاد می گردد. اما در بیمه اتکایی ، قرارداد بیمه نامه بین دو بیمه گر ( دو شرکت بیمه ) منعقد می گردد. که یکی از آنها به عنوان *بیمه گر اتکایی  و دیگری به عنوان بیمه گر اولیه ، یا صادر کننده بیمه و یا *بیمه گر واگذارنده  نامیده می شود. بیمه گر واگذارنده  نیز ممکن است خود بیمه گر اتکایی برای بیمه گر های دیگر باشد. و مجدداً بیمه نامه های پذیرفته شده را  به صورت اتکایی ، نزد بیمه گر اتکایی دیگر ، بیمه نماید. که به این حالت بیمه واگذاری مجدد گفته می شود. در این شرایط شرکت بیمه اتکایی اولی را ،  بیمه گر واگذارنده و بیمه گر اتکایی دوم ( پذیرنده واگذارنده ) را* بیمه گر اتکایی مجدد می نامند.
+ نوشته شده در سه شنبه چهاردهم خرداد 1398 ساعت 20:35 توسط parham mirzaee بدون نظر

خرید اینترنتی بیمه عمر - همانطور که قبلاً هم در مورد بیمه عمر گفتیم ؛ بیمه عمر بیمه زندگی است. بیمه نامه ای است برای سالهای متمادی می تواند همراه بیمه گزار باشد. محدودیت سنی ندارد و هر شخصی با هر سنی و با هر شرایط اقتصادی می تواند نسبت به خریداری بیمه عمر اقدام نماید و از مزایای آن بهره مند شود.

امروزه همه شرکت های بیمه ، تقریباً بیمه عمر و سرمایه گذاری را ارائه می دهند. هدف از خرید بیمه عمر برای بیمه گزاران ، آینده نگری و سرمایه گذاری بلند مدت است ، در عین حال که در کنار آن نیز می توانند از پوشش های برتر بیمه ای استفاده نمایند.

متقاضیان و علاقه مندان به خریداری بیمه عمر ، قبل از اقدام به خرید بیمه نامه ، می بایست حتما ً در مورد شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر و شرایط آنها تحقیق نمایند.  و پس از اتخاذ تصمیم ، جهت انعقاد قرارداد بیمه عمر با شرکت بیمه مورد نظر اقدام نمایند. نمایندگی بیمه ایران - تهران ارائه دهنده مشاوره در خصوص بیمه عمر و تمامی انواع بیمه نامه ها به متقاضیان محترم می باشد.

خرید اینترنتی بیمه عمر

خرید بیمه عمر

برای خرید اینترنتی بیمه عمر ابتدا هدف و الویتهای خود را مشخص نمایید. و اینکه منظور شما از خرید بیمه عمر چیست ؟ برای سرمایه گذاری ، برای سرمایه از کارافتادگی ، برای معافیت مالیاتی ...  . که هرکس بنا به شرایط خود از پوششهای مختلف بیمه عمر استفاده می نماید.

پس از مشخص نمودن اهداف و الویتها می بایست فرم پیشنهاد بیمه عمر را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که فرم را با دقت و کمال صداقت پر نمایید.  زیرا چنانچه گزینه ای را سهواً و به اشتباه وارد کرده باشید ، بعدها مشخص شود که این مورد در بیمه نامه توسط شما به نادرستی وارد شده است ، شرکت بیمه می تواند قرارداد را فسخ نماید و هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت نکند.

پس از تکمیل فرم بیمه عمر ، کارشناسان نمایندگی بیمه ایران - تهران ، همه شرایط بیمه نامه را بررسی می نمایند و اگر مشکلی از نظر بیمه ای یا قانونی برای بیمه گزار وجود نداشته باشد. مدارک را تکمیل کرده و برای صدور بیمه نامه به شرکت بیمه ارسال می کنند. پس از صدور بیمه نامه ، هر دو طرف یعنی شرکت بیمه و بیمه گزار ، بیمه نامه را امضا می نمایند. از همان لحظه  صدور ، بیمه گزار می تواند از بیمه عمر خود استفاده نماید.

  قابل ذکر است ، بیمه گزار می تواند حق بیمه نامه عمر را به صورت یکجا و یا اقساط ماهانه یا سالیانه پرداخت نماید.

خرید اینترنتی بیمه عمر

پرداخت حق بیمه

پرداخت حق بیمه عمر و یا اقساط آن به صورت اینترنتی نیز خود به چند صورت می پذیرد

ادامه مقاله ...

مقالات پر بازدید:

* بیمه بدنه

* بیمه بدنه ایران

* بیمه ثالث ایران

* بیمه مسئولیت ایران

* بیمه عمر ایران

* بیمه آتش سوزی ایران

* نمایندگی بیمه ایران تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

+ نوشته شده در سه شنبه چهاردهم خرداد 1398 ساعت 20:34 توسط parham mirzaee بدون نظر

خرید اقساطی بیمه

خرید اقساطی بیمه با توجه به وضعیت اقتصادی کشور بسیار گسترش یافته است. صنعت بیمه و خرید بیمه نامه های اجباری و غیر اجباری روز به روز بیشتر مورد استقبال مردم قرار می گیرد و بیمه گزاران نیاز به بیمه را بیش از پیش احساس می کنند. اما موانعی در راه خرید بیمه نامه مناسب وجود دارد. از جمله مهم ترین این موانع، قیمت بیمه نامه و البته توان مالی پایین بسیاری از بیمه گزاران است.

خرید اقساطی بیمه

بیمه نامه کوتاه مدت یا قسطی؟

بیمه نامه کوتاه مدت و همچنین بیمه نامه قسطی راهکارهای پیسنهادی برای خرید بیمه نامه بدون فشار مالی است. بیمه نامه کوتاه مدت در واقع زمان بیمه را کوتاه تر می نماید و پس از گذشت زمانی کوتاه، نیاز به تمدید مجدد بیمه نامه است. از معایب بیمه نامه کوتاه مدت، مقرون به صرفه نبودن آن است. زیرا مجموع مبالغ پرداختی برای بیمه های کوتاه مدت بیشتر از بیمه نامه یک ساله می باشد. اما در خرید اقساطی بیمه نامه، معمولا بیمه نامه یک ساله است و فقط مبلغ آن در چند قسط توسط بیمه کزار پرداخت می گردد.

خرید اقساطی بیمه

بیمه نامه قسطی حضوری یا آنلاین؟

خرید اقساطی بیمه نامه از هر دو روش حضوری و آنلاین امکان پذیر است. خرید حضوری بیمه نامه

ادامه مطلب ...

مقالات پر بازدید:

* بیمه بدنه

* بیمه بدنه ایران

* بیمه ثالث ایران

* بیمه مسئولیت ایران

* بیمه عمر ایران

* بیمه آتش سوزی ایران

* نمایندگی بیمه ایران تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

+ نوشته شده در سه شنبه چهاردهم خرداد 1398 ساعت 20:33 توسط parham mirzaee بدون نظر

کارت طلایی بهتر است یا بیمه بدنه ؟

یکی از دغدغه های مالکان وسایل نقلیه انتخاب خرید بیمه بدنه یا کارت طلایی است. برای داشتن انتخابی بهتر در این زمینه آشنایی با امکاناتی که هرکدام ارائه می نمایند انتخاب را آسان تر می نماید. بیمه‌ بدنه یکی از انواع بیمه های اتومبیل است که از محبوبیت بسیار زیادی در میان بیمه گزاران برخوردار است.  این محبوبیت بیمه بدنه حاصل ارائه‌ی پوشش های مناسب برای خودرو به عنوان یکی از سرمایه های مهم در خانواده های ایرانی است. از سوی دیگر کارت طلایی نیز امکانات قابل توجهی دارد. کارت طلایی خدمتی از شرکت خودرو سازی ایران خودرو برای خودروهای تولیدی این شرکت است. شرایط کارت طلایی بر اساس تعداد ستاره های آن متفاوت است. کارت طلایی از یک ستاره تا پنج ستاره خدمات متفاوتی را در اختیار خریداران قرار می دهد.

 

خدمات

‌کارت

کارت طلایی یک ستاره

کارت طلایی دو ستاره

کارت طلایی سه ستاره

کارت طلایی چهار ستاره

کارت طلایی پنج ستاره

1

امداد سیار

رایگان

رایگان

رایگان

رایگان

رایگان

2

سرویس در محل

دارد

دارد

دارد

دارد

دارد

3

تعمیرات(خسارت)

طبق تعرفه

طبق تعرفه

طبق تعرفه

طبق تعرفه

طبق تعرفه

4

تعمیرات (فنی)

ندارد

ندارد

دارد

دارد

دارد

5

جبران خسارت

دارد

دارد

دارد

دارد

دارد

6

خودرو معوض

دارد

دارد

دارد

دارد

دارد

7

سرویس دوره‌ای

ندارد

ندارد

تا 25000 کیلومتر

تا 40000 کیلومتر

تا 60000 کیلومتر

جدول خدمات قابل ارائه کارت طلایی

 

مقایسه امکانات  بیمه بدنه و کارت طلایی

برای این که مقایسه‌ی درستی داشته باشیم و نتیجه حاصل از این مقایسه فرایند انتخاب بین بیمه بدنه و کارت طلایی را تسهیل نماید، بهتر است که بررسی مختصری در این مورد داشته باشیم.

مزایای بیمه بدنه در مقایسه با کارت طلایی

آن چه بیمه‌ بدنه در مقایسه با کارت طلایی با عنوان امکانات ویژه به بیمه گزاران ارائه می نماید شامل موارد زیر است:

1- تمامی خودروها  تا 20 سال پس از تولید می توانند از بیمه نامه بدنه بهره مند گردند.

 2- حق بیمه‌ی بدنه به نسبت کارت طلایی ارزان تر است.

3- پرداخت خسارت های فرعی با انتخاب پوشش های تکمیلی به خوبی انجام می شود.

4- استعلام بیمه بدنه سریع و آسان صورت می پذیرد.

5- انتقال بیمه بدنه و تخفیف های آن به خودروی دیگر امکان پذیر است.

6- پرداخت خسارت های مورد تعهد بیمه بدنه به صورت نقد است.

7- حق بیمه قابلیت پرداخت به صورت اقساط بدون بهره را دارد.

8-تعمیر خودرو در هر تعمیرگاهی که  مورد نظر بیمه گزار باشد انجام می شود.

مزایای کارت طلایی در مقایسه با بیمه بدنه

در مقایسه با بیمه‌ بدنه، کارت طلایی نیز  امکانات و مزایایی را به خریداران ارائه می نماید. کارت طلایی ارائه شده توسط ایران خودرو دارای مزیت هایی به شرح ذیل می باشد :

1- خودروهای ساخت ایران خودرو تا 10 سال پس از تولید امکان بهره مندی از کارت طلایی را دارند.

2- خسارت ها درکارت طلایی شامل فرانشیز نمی شود.

3- سرویس دوره ای و تعویض برخی از قطعات به صورت رایگان انجام می شود.

4- بهره مندی از امدادسیار و تعمیر در محل امکان پذیر است.

5- خودرو در خسارت های کم تر از 500 هزار تومان به بازدید سلامت پس از تعمیر نیاز ندارد.

6- در خسارت های بالای 60 % ارزش آن امکان تعویض خودرو وجود دارد.

 

*** آن چه از مطالب فوق الذکر با توجه به مزایا و تفاوت های کارت طلایی خودرو و بیمه بدنه نتیجه می شود این است که هر شخص با توجه به نوع خودرو و همچنین خدمات مورد نیاز و متناسب با شرایط خود تصمیم گیری می نماید. اکنون اتخاذ تصمیم در رابطه با خرید هر کدام از  این دو آسان تر شده است و به صورت شفاف و با توجه به امکانات مورد نیاز این انتخاب صورت می گیرد. البته بهره مندی از پوشش های بیمه نظیر بیمه بدنه ایران به همه مالکان خودروها توصیه می شود. اطلاعات تکمیلی در رابطه با بیمه بدنه ایران را از طریق نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها می توانید کسب نمایید.

مقالات پر بازدید:

* بیمه بدنه

* بیمه بدنه ایران

* بیمه ثالث ایران

* بیمه مسئولیت ایران

* بیمه عمر ایران

* بیمه آتش سوزی ایران

* نمایندگی بیمه ایران تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران

* نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران

* نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران

+ نوشته شده در سه شنبه چهاردهم خرداد 1398 ساعت 20:31 توسط parham mirzaee بدون نظر